Certyfikowany kurs BHP pracy z energią

Pomysł na ten kurs/szkolenie przyszedł mi podczas spotkań i rozmów z osobami pracującymi z energią. Zauważyłam, że niektórzy czytając Kroniki Akaszy ziewają. Inni mówią o zmęczeniu po zabiegach Reiki. Zaczęłam zastanawiać się czemu tak się dzieje? Ja nie jestem zmęczona po zabiegach, wręcz przeciwnie muszę się uziemiać bo energia mnie dosłownie uskrzydla. Czuję się jakbym miała ADHD:-)

Zaczęliśmy rozmawiać, obserwowałam ich przy pracy i zrozumiałam, że nie przestrzegają żadnego BHP. Nie dbają o siebie. Czerpią ze swojej energii a potem nie wiedzą jak ją uzupełnić. Mogliby pomóc większej liczbie osób gdyby przestrzegali kilku ważnych zasad:-)

Tak narodził się pomysł na szkolenie. Każdy mój kurs zaczynam od tego szkolenia.

Pokażę Ci jak prawidłowo korzystać ze Źródła, jak się przygotować do pracy z energią. Jak zadbać o siebie i klienta podczas pracy. Jak oczyścić energetycznie siebie i pacjenta. Co zrobić z energią bólu i choroby. Jak napełnić się dobrą energią. Jak zadbać o swoje ciało, żeby pracować więcej i wydajniej:-)

Jeśli potrzebujesz tej wiedzy i umiejętności, zapraszam

Monika Złoch

Zatwierdzając zakup i wpisując swoje dane w zamówieniu, akceptujesz warunki regulaminu zakupu: enklawaarcanjoss.pl/regulamin

Zamów kurs