Ewelina Stocka

Kochani,

Z ogromną radością witam Was w naszej przestrzeni. Jestem konsultantką Kronik Akaszy, medium z darem jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Swoją pracę z energią rozpoczęłam kilka lat temu a powodem dla którego zaczęłam interesować się rozwojem duchowym była moja osobista historia - rozwód, problemy zdrowotne oraz towarzysząca temu bezsilność.

Dzięki pracy nad sobą odkrywaniu swoich niedoskonałości i mierzeniu się z tym, uwalnianiu emocji, sięganiu po różne techniki od medycyny konwencjonalnej po niekonwencjonalną, bioenergoterapię, radykalne wybaczanie, pracą z wewnętrznym dzieckiem, pracą z rodem, traumą, przyjrzeniu się karmie doprowadziło mnie to do punktu, w którym zaczęłam widzieć swoje doskonałości po uwolnieniu tego co przez lata w sobie nosiłam, czy też z zeszłych wcieleń lub rodu.

Aktywnie medytuje, korzystam z metody EFT, jak również zagłębiam wiedzę na temat totalnej biologii ponieważ wiem jak ogromne znaczenie mają emocje w naszym ciele i jak wpływają na nasz stan zdrowia.

Moja ciekawość rosła i zaczęłam zauważać iż ezoteryka to jest coś, co daje mi spełnienie i zaczęłam pomagać ludziom ale również sobie.

Ukończyłam kurs czytania Kronik Akaszy. Moją pracę w kronikach łączę z darem bycia medium. Mogę przez to kompleksowo pomóc moim odbiorcom.

Jestem runistką. RUNY są dla nas energetycznym źródłem mocy w codziennym życiu pod warunkiem, że korzystamy z nich we właściwy sposób i dobrą intencją nie szkodząc sobie i innym.

Prowadzę kursy grupowe i indywidualne oraz wyjazdowe o RUNACH, tworzeniu RUN, skryptów runicznych i wykorzystywaniu mocy RUN. Nauka RUN przeznaczona jest dla osób, które ukończyły kurs czytania Kronik Akaszy 😊

Tworzę indywidualne skrypty runiczne dopasowane do konkretnej osoby na zamówienie.

Wykonuję je na papierze, drewnie lub kamieniach zgodnie z potrzebami i preferencjami klienta na okres 3 miesięcy.

Jeśli moja energia przemawia do Ciebie to zapraszam na konsultacje kronik akaszy oraz kursy o runach😊