Monika Złoch

Witajcie,

Od kilku lat idę drogą rozwoju i poznania😊 spotykam na niej ludzi, którzy już nią kroczą i takich, którzy szukają wejścia na swoja drogę. Przeżyłam w życiu ból, problemy, traumy. Wiem co znaczy cierpieć i walczyć. Wiem też, że można podejść do tego co nas spotyka bez miecza. Nie musimy walczyć. To co nasze zawsze nas znajdzie. Mamy wsparcie. Mamy naszych Mistrzów i Opiekunów, których tak rzadko prosimy o pomoc a proszeni wiele mogą nam dać. Zawsze mamy wybór. Mamy wolną wolę. To my podejmujemy decyzje i to my za nie odpowiadamy. Ja już wiem, że może być lżej, łatwiej i przyjemniej. I wiem jak to osiągnąć😊 Codziennie w moim życiu pojawiają się ludzie, których wspieram, uczę i tacy, którzy uczą i wspierają mnie.

Jestem Sensei-Nauczyciel Reiki Usui. Kocham pracę z tą pełną miłości energią. Oprócz zabiegów Reiki prowadzę kursy I, II, III stopnia Reiki Usui (stacjonarnie, wyjazdowo i nline)

Czytam Kroniki Akaszy, uczę też na kursach online i stacjonarnych czytania Kronik Akaszy. Jest to wyjątkowa przestrzeń dostępna dla każdego. Wystarczy chęć do samorozwoju.

Dla osób mających problemy z wyciszeniem, stresem prowadzę kursy i warsztaty medytacji. Najbardziej lubię te wyjazdowe, bo one dają możliwość prawdziwego relaksu i odprężenia a to daje większa łatwość do wejścia w nas w ciszy i miłości. Do poznania siebie.

Pracując z czakrami i aurą zauważyłam, ze moim pacjentom bardzo łatwo przychodzi przyswajanie wiedzy o czakrach i energii😊 i tak narodziły się kolejne szkolenia z zakresu aury i czakr. Dają możliwość  każdemu każdego dnia harmonizowania siebie a tym samym bycia w energii zdrowia i radości.

Oprócz kursów i warsztatów oferuję również zabiegi:

  • Reiki
  • Access Bars
  • Access Face Lift
  • Oczyszczanie i harmonizowanie czakr i aury
  • Soul Body Fusion
  • Tym, którzy potrzebują rozmowy i wsparcia oferuję konsultacje

Oraz

  • Czytanie z Kronik Akaszy
  • Portrety Numerologiczne dorosłych, dzieci, firm, rodu, horoskopy numerologiczne i moją numerologiczną miłość: nadawanie imion wzmacniających, które działają jak „dobra wrózka „

Moi pacjenci i przyjaciele są moim nieprzebranym źródłem radości i inspiracji za co jestem im wdzięczna. Każdy zabieg, spotkanie sprawiają, że jestem szczęśliwa. Bo szczęście i dobra energia rodzą się kiedy dzielimy się sobą, swoim czasem i miłością.

Monika Złoch