Nel Polerowicz

Cześć,

Jest mi ogromnie miło powitać Cię w strefie wysokich wibracji przestrzeni Enklawy Arcanjoss :)

Jestem ogromną pasjonatką wszystkiego, co związane z duchowością. Od medytacji, afirmacji, pracy z kamieniami, po odczyty z Kronik Akaszy, pracy z energią - szczególnie energią Reiki i numerologią :)

Jako numerologiczna siódemka uwielbiam zagłębiać się w tajniki istnienia, posiadam w sobie bardzo dużo empatii oraz wrażliwość na piękno i estetykę. Trójka z dnia dodaje mi jednak optymizmu, dzięki któremu potrafię czerpać radość z najdrobniejszych rzeczy i dzielić się nią z ludźmi.

Moja droga z duchowością zaczęła się od serii traumatycznych wydarzeń w moim życiu i w życiu bliskich mi osób, które skłoniły mnie do poszukiwania innej perspektywy na wszystko, co wydarza się w naszym życiu. Z pomocą przyszła mi między innymi numerologia oraz przestrzeń Kronik Akaszy. Oba narzędzia stosuję w życiu codziennym i ogromnie cenię sobie tą możliwość.

Moją ogromną pasją są kamienie i możliwość wspierania się ich cudowną energią i właściwościami. W moim sklepie znajdziesz gotowe zestawy biżuterii przygotowane pod konkretne intencje. Możesz również skorzystać z zakupu energetyzowanego talizmanu ochrony i obfitości przygotowanego specjalnie pod Twoje potrzeby. W mojej przestrzeni znajdziesz również ręcznie robione świece sojowe zapachowe oraz intencyjne i naturalne poduszki z łuską gryki i lawendą. To jednak nie wszystko - zapraszam Cię do odwiedzenia mojego sklepu www.cudaodreki.pl

Oprócz warsztatów pracy z kamieniami i tworzenia świec intencyjnych oferuję również zabiegi:

  • Reiki
  • Tym, którzy potrzebują rozmowy i wsparcia - konsultacje

Oraz

  • Czytanie z Kronik Akaszy
  • Portrety Numerologiczne dorosłych, dzieci, firm, rodu, horoskopy numerologiczne.

Będzie mi ogromnie miło móc się z Tobą spotkać na warsztatach wyjazdowych, portretach numerologicznych, zabiegach Reiki, konsultacjach i odczytach z Kronik Akaszy, na które Cię serdecznie zapraszam.

Do zobaczenia,
Nel