Warsztaty Reiki

Witam:-)

Zapraszam na warsztatatowy wyjazd z Reiki Usui i Reiki Kundalini

System Reiki ma swoje źródła w mistycznych objawieniach egzystencji, działania i praktycznego zastosowania uniwersalnej energii życiowej, objawień, których w XIX wieku doświadczył Japończyk Mikao Usui. Zarówno on, jak i jego następcy, a później również współpracownicy i uczniowie tych ostatnich, przez długie lata stale i systematycznie rozwijali swe doświadczenia z energią życiową i wykorzystywali je w praktyce uzdrowicielskiej. Na poziomie duchowym REIKI uwalnia od blokad energetycznych .Otwiera na kontakt z naszym Sercem. Reiki dopasowuje się zawsze do potrzeb danej osoby. Wyjazdowe warsztaty dla osób, które chcą pomagać sobie i innym w pracy z energią życia.

Dla kogo organizujemy spotkania wyjazdowe?

Dla tych, którzy są gotowi poprosić o inicjację. Oraz dla tych wszystkich, którzy pragną spotkać się w gronie osób pracujących z tą piękną energią miłości. wymiana wiedzy zawsze wzbogaca. wymiana energii uszczęśliwia.

A energia płynie niesamowita:-)

Jeśli jesteś chętna/chętny pisz:-)

Zapraszamy

Monika Złoch
Wojtek Idzik
Nel Polerowicz

Zatwierdzając zakup i wpisując swoje dane w zamówieniu, akceptujesz warunki regulaminu zakupu: enklawaarcanjoss.pl/regulamin

Istnieje możliwość zapisywania się na warsztaty modułowo.

Zapisz się na warsztat