Warsztaty runiczne

Witaj:-)

Zapraszam Cię na warsztatowy wyjazd z runami😉

Za pomocą run możesz przyciągnąć do swojego życia wszystko to, czego pragniesz jeśli tylko pozwolisz sobie na otworzenie przestrzeni do pracy z runami i skorzystasz z własnej mocy, którą masz w sobie.

Na warsztatach dowiesz się jak pracować z runami i wykonywać samodzielnie skrypty runiczne, aby poprawić swoją sytuację w każdej dziedzinie życia. Runy możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możesz stworzyć własny amulet ochronny, odczytać przyszłość, znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji. Runy mają również moc uzdrawiania i oczyszczania. Omówimy krótko charakterystykę każdej runy i opowiem Ci jak rysować je na kamieniach, drewnie i papierze. Omówimy kilka skryptów runicznych, które stosujemy na najważniejsze aspekty Twojego życia tj. zdrowia, pieniędzy i miłości. Otworzysz się na pracę z runami i będziesz w stanie sam sobie pomóc, aby poprawić i wzmocnić te obszary, które wymagają wsparcia i móc spełniać Twoje marzenia.

Dla kogo organizujemy spotkania wyjazdowe?

Dla każdego, kto pragnie działać dla dobra swojego i innych poprzez wsparcie się znakiem runicznym bądź skryptem w celu przyciągnięcia pozytywnych zdarzeń i rozwiązaniu aktualnie nurtującego Cię problemu zapewniając sobie szczęście i spełnienie w każdym aspekcie życia. Wymiana wiedzy zawsze wzbogaca a wymiana energii uszczęśliwia😊

Zapisz się na warsztat